(33) 484 19 38 biuro@integral-mag.pl

Harmonia

DSC09664 (3)

Komplet leczniczy HARMONIA zawiera dwa aplikatory aplikator pierścieniowy CAVO i płaski aplikator PIANO. Aplikator pierścieniowy CAVO wytwarza jednorodne pole magnetyczne i dlatego nadaje się do regeneracji struktur położonych głęboko w ciele.

Ma zastosowanie przy leczeniu osteoporozy, kości kończyn górnych i dolnych (wyraźnie wpływa na przyśpieszenie gojenia się złamań), artrozy i reumatoidalnego zapalenia stawów. W wymienionych chorobach stawów jest ważne równomierne działanie pulsacyjnego pola magnetycznego we wszystkich warstwach tkanek, co umożliwia właśnie zastosowanie aplikatora pierścieniowego. Aplikator CAVO wspomaga w ten sposób regenerację komórek tkanki łącznej i chrząstki stawowej, optymalizuje produkcję mazi stawowej i usuwa obrzęki oraz komplikacje wywołane stanem zapalnym. Swym harmonijnym działaniem pomaga także usuwać migrenowe bóle głowy, leczyć zapalenia górnych dróg oddechowych, szumy w uszach i bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Aplikator PIANO jest wykorzystywany do leczenia dolegliwości kręgosłupa, lumbago, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa , wypadnięcie dysków międzykręgowych,oraz ma działanie antyspastyczne polegające na rozluźnianiu mięśni przykręgosłupowych.

Ma zastosowanie również przy regeneracji organów znajdujących się w obrębie klatki piersiowej i jamy brzusznej oraz przy dolegliwościach z ukrwieniem kończyn (szczególnie u diabetyków) jak i w leczeniu stanów zapalnych żylaków.

Opis zestawu HARMONIA:

  1. PIANO – aplikator do PPMNC, typ płaski, wymiary: 460 × 490 mm
  2. Instrukcja obsługi + informacyjny przewodnik obrazowy – instrukcja i publikacja o leczeniu PPMNC
  3. Transformator PT 20 – transformator sieciowy 230/12 V~
  4. Tester – tester występowania pola magnetycznego
  5. Generator impulsów DUO COMFORD – generator impulsów PPMNC, 11 programów
  6. CAVO – aplikator do PPMNC, typ pierścieniowy, Ø 260 mm