(33) 484 19 38 biuro@integral-mag.pl

Lettino

Niniejszy zestaw do magnetoterapii zawiera dwa aplikatory – aplikator matę, średniej wielkości LETTINO i mały płaski aplikator MANIC (lub CAVO). LETTINO dzięki swym wymiarom działa na całej długości kręgosłupa włącznie ze stawami krzyżowo-biodrowymi i miednicą. Jest to bardzo ważne, ponieważ kręgosłup pracuje jako całość i w związku z tym dysfunkcja stawów krzyżowobiodrowych może  powodować  bóle  lub obrzęki kończyn dolnych. Aplikator LETTINO regeneruje układ kostny, tkankowy i nerwowy kręgosłupa na jego całej długości i dzięki temu usuwa bóle i pomaga uzyskać prawidłową sprawność. Jednocześnie można go zastosować do leczenia hemoroidów i problemów z prostatą, do usuwania stanów zapalnych i zakrzepicy żylnej oraz poprawy ukrwienia kończyn.

Mały aplikator MANIC nadaje się do leczenia mniejszych obszarów głowy(np. bóle ucha, zatok), klatki piersiowej(np.serce, grasica) i kończyn(np.owrzodzenie podudzi). Przy zastosowaniu na kark można go wykorzystać na przykład : przy zakłóceniach snu, do wspomagania obniżonej czynności tarczycy, w obszarze twarzy można go stosować do leczenia parodontozy i bólu zębów. Nadaje się również do leczenia stawów, a także do leczenia pacjentów w wieku dziecięcym.

Opis zestawu Lettino:

  1. MANIC – aplikator do PPMNC, typ płaski, wymiary: 170 × 210 mm lub Cavo aplikator do PPMNC typ pierścieniowy, Ø 260 mm
  2. Instrukcja obsługi + informacyjny przewodnik obrazowy – instrukcja i publikacja o leczeniu PPMNC
  3. Tester – tester występowania pola magnetycznego
  4. Generator impulsów DUO COMFORD – generator impulsów PPMNC, 11 programów
  5. Transformator PT 20 – transformator sieciowy 230/12 V~
  6. LETTINO – aplikator do PPMNC, typ płaski, wymiary: 310 × 1010 mm