(33) 484 19 38 biuro@integral-mag.pl

Medico

Komplet leczniczy MEDICO jest kombinacją aplikatora pierścieniowego CAVO szerokiego aplikatora plecowego PIANO i małego aplikatora MANIC. Niniejszy zestaw oferuje więc Państwu rzeczywiście maksymalną wartość użytkową magnetoterapii pulsacyjnej niskich częstotliwości. Oprócz tego zawiera generator impulsów z 11 programami, na którym można nastawić nie tylko czas zabiegu (25–90 minut), ale także konkretną częstotliwość impulsów pola magnetycznego (2–72 Hz), która jest najskuteczniejsza do leczenia danej choroby.

Aplikator PIANO bardzo dobrze nadaje się na przykład do regeneracji i ukrwienia tkanek kończyn dolnych, docenią go pacjęci z żylakami, osteoporozą oraz komplikacjami naczyniowymi i neurologicznymi przy cukrzycy. Przy zastosowaniu na obszarze pleców pomaga nie tylko łagodzić bóle kręgosłupa, ale także zapobiegać i leczyć ataki astmy (zaleca się przykładać go również na klatkę piersiową). Drogi oddechowe również bardzo dobrze regeneruje aplikator pierścieniowy CAVO, który przy zastosowaniu na kręgosłup szyjny dzięki dużemu zasięgowi pola magnetycznego działa również na układ dróg oddechowych. Jednocześnie niniejszy aplikator jest najodpowiedniejszy do leczenia wszelkich chorób kostno-stawowych.

Mały aplikator MANIC stosowany jest do łagodzenia bólu i ściśle określonego leczenia miejscowego np. prostaty, hemoroidów oraz organów znajdujących się w jamie brzusznej lub klatce piersiowej.

Opis zestawu Medico:

  1. PIANO – aplikator do PPMNC, typ płaski, wymiary: 460 × 490 mm
  2. Instrukcja obsługi + informacyjny przewodnik obrazowy – instrukcja i publikacja o leczeniu PPMNC
  3. Transformator PT 20 – transformator sieciowy 230/12 V~
  4. Tester – tester występowania pola magnetycznego
  5. CAVO – aplikator do PPMNC, typ pierścieniowy, Ø 260 mm
  6. MANIC – aplikator do PPMNC, typ płaski, wymiary: 170 × 210 mm
  7. Generator impulsów DUO COMFORD – generator impulsów PPMNC, 11 programów