(33) 484 19 38 biuro@integral-mag.pl

Działanie magnetoterapii

Magnetoterapia to metoda lecznicza polegająca na działaniu pola magnetycznego o właściwych parametrach biotropowych (częstotliwość, intensywność, gradient, kształt impulsów itp.) na ciało ludzkie. Takie pole magnetyczne ma skutki regeneracyjne i przyspiesza gojenie, usuwa ból, poprawia ukrwienie i działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Efekt detoksykacyjny- likwiduje substancje szkodliwe przyspiesza metabolizm.

Czym jest magnetoterapia? 

Magnetoterapia staje się w ostatnim dziesięcioleciu bardzo popularną alternatywna metodą leczenia. Takie pole magnetyczne ma skutki regeneracyjne, przyspiesza gojenie, usuwa ból, poprawia ukrwienie, działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Efekt detoksykacyjny- usuwa z organizmu substancje szkodliwe, przyśpiesza metabolizm.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje cię nasza oferta to zapraszamy do kontaktu pod podanym adresem mailowym. Na wszystkie maile odpowiadamy do 24h – wyjątkiem są dni weekendowe, przez które odpowiedź może się wydłużyć do następnego dnia roboczego. Jesteśmy do dyspozycji także pod numerem telefonu. www.integral-mag.pl

Dane kontaktowe:

    • Integral Jaromin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

    • Godziny pracy biura  Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
    • Telefon  (33) 484 19 38 lub 606 765 553 oraz 513 120 648
    • Adres 32-651 Łęki ul.Akacjowa 99
    • Adres e-mail: biuro@integral-mag.pl