(33) 484 19 38 biuro@integral-mag.pl

Opinie

W Październiku 2013r .byłem wraz z żoną w sanatorium Glinik w Wysowej Zdroju. Odbyła się tam prezentacja sprzętu rehabilitacyjnego czeskiej firmy ZES Brno, producenta pulsacyjnej magnetoterapii Renaissance zorganizowana przez firmę Integral.

Przedstawione na prezentacji zalety leczenia magnetoterapią przekonały nas do zakupu zestawu Abolito. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego urządzenia. Dwa lata regularnego stosowania magnetoterapii przyniosły wiele pozytywnych skutków zdrowotnych. Moje dolegliwości związane są  głównie z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, rwą kulszową i zespołem cieśni nadgarstków. Żona miała problemy z nawracającym zapaleniem górnych dróg oddechowych, przewlekłą niewydolnością żylną  i zwyrodnieniami kręgosłupa. Dziesiątki zabiegów polem magnetycznym stosowanych regularnie znacznie poprawiło komfort naszego życia poprzez działanie przeciwzapalnie i zmniejszenie dolegliwości bólowych, a nawet całkowite ustąpienie objawów. W przypadku żony, która ma stwierdzoną nietolerancję na  niesteroidowe  leki  przeciwzapalne  ta naturalna metoda leczenia jest prawdziwym dobrodziejstwem, ponieważ uśmierzanie bólu poprzez zażycie tabletki przeciwbólowej jest niemożliwe. Z prawdziwą przyjemnością i przekonaniem polecamy leczenie pulsacyjnym polem magnetycznym w zaciszu własnego domu.

Mirosław Jaworski - Elbląg

Otóż będąc w sanatorium w Świnoujściu,  odbyło się spotkanie i prelekcja dotycząca leczenia polem magnetycznym. O tym leczeniu wiedziałam już bardzo dawno temu, którym byłam leczona w szpitalu i tylko ono mi pomogło. Nieraz myślałam, dobrze byłoby mieć takie w domu. No i moje marzenie się spełniło. Bardzo cierpiałam na bóle kostek i nóg. Miałam też spuchnięte nogi. Wspólnie z mężem postanowiliśmy zakupić to urządzenie. Bóle ustały. Korzystają też nasi znajomi, np; sąsiad, który gra w tenisa ziemnego, cierpiał na kolano – spuchnięte i łokieć. Przychodząc do nas, robił codziennie zabieg i po kilku tygodniach ból całkowicie minął. Potem miałam wyjazd na 3 miesiące za granicę i zabrałam urządzenie ze sobą. I przydało się. Moja koleżanka cierpiała na kolano, było bardzo spuchnięte.  Powiedziałam jej o tym urządzeniu. Przeczytała wszystko o magnetoterapii i korzystała przez 2 miesiące. Kolano przestało boleć, a opuchlizna zniknęła. Robię sobie zabiegi jak tylko czuję się źle, na kręgi szyjne, na zmęczone ręce, po aplikacji przechodzi. Urządzenie jest bardzo pomocne w codziennym życiu.
Waleria i Władysław Żygadło - Węgorzewo, 2014.05.07

Po 10 zabiegach ustąpił mi ból w kręgosłupie, a ból w łokciu zmniejszył się.
Gertruda Pszczółka - 5.03.2014 r.

Po skorzystaniu z 20 zabiegów odczułam poprawę w samopoczuciu, a zesztywnienie karku całkowicie minęło. Ustąpiły również migrenowe bóle głowy.
Zofia Chromik - 3.03.2014

Po zabiegach polem magnetycznym ogólnie czuję się świetnie. Stwierdzam lepsze samopoczucie, lepszą pracę jelit oraz poprawę krążenia. Dzięki zabiegom uniknęłam również przeziębienia, które jest dla mnie uciążliwe, gdyż atakuje u mnie dodatkowo zatoki. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za możliwość skorzystania.
Ewa Flasz - Kęty, 14.02.2014

Stosując magnetoterapię zauważyłam zmniejszona bolesność nóg, brak pękających naczynek, a powstałe wcześniej zmieniły kolor na bledszy. Wysokie ciśnienie ustabilizowało się do prawidłowego.
Krystyna Drabek - Kęty, 10.02.2014

Jest to świetne urządzenie, które polecam osobom w różnym wieku.  Po używaniu solenoidu przez okres 7 dni na stopy,  zniknęło mi swędzenie stóp. Po 3 tygodniach stosowania, zniknął ból w okolicy wątroby. Natomiast po 3 miesiącach terapii polem magnetycznym na całe ciało, poprawiły się wyniki osteoporozy. Przestały boleć stawy kolanowe, biodrowe. Ustąpił obrzęk stłuczonej część lędźwi, kolana oraz lewej stopy.  Zniknął ból zatok czołowych.  Ogólne samopoczucie dużo lepsze. Serdecznie polecam.
Stanisław Nakładnik - Kraków 16,04.2014 r.

Bolał mnie lewy bark. Po wzięciu 25 zabiegów bóle całkowicie ustąpiły. Równocześnie poprawił się ogólny stan zdrowia.
Edward Mydlarz - 14.03.2014 r.

Po 10 zabiegach zupełnie ustąpiła poranna sztywność stawów. Czuję się znacznie lepiej i przede wszystkim sprawniej, a wcześniej potrzebowałam minimum 1 godziny żeby się rozruszać. Dziękuję za możliwość skorzystania z magnetoterapii.
Jolanta Zając - 20.02.2014 r.

Duża ulga w bólu kręgosłupa już po paru zabiegach. Po 10 zabiegach całkowity efekt pozytywny.
Edward Babiuch - Kęty, 13.02.2014

Po zastosowaniu magnetoterapii ustąpiły szumy w uszach, wchłonął się obrzęk lewego kolana, poprawiło się krążenie w stopach – są ciepłe, a w odcinku lędźwiowym kręgosłupa – ustąpił ból.
Stanisława Jura - Kęty, 8.02.2014

Przyszłam z bólem łokcia i pleców, po 3 zabiegach ból całkowicie minął, a palce sklęsły i przestały boleć.
Teresa Moś - Kęty, 7.02.2014